Pytanie : Od najnowszej do sieci , potrzebujesz pomocy maksymalizacji mojej s
#2

desmondjavetan napisał: Jestem zupełnie nowy w tym, po prostu zastanawiasz się, jak jestem zapisany do Maxinfinity Platinum, w zależności od miejsca (oczywiście wiem, że jego byka **** większość czasu), jego przypuszczać, aby mieć prędkość dl do 200Mbps, UL nawet do 100 Mbps. Jednak jest to mój wynik z testu SpeedTest Singapur Broadband Speed - speedtest Ostatni Wynik: Prędkość pobierania: 59241 kbps (stopa 7405,1 KB / s transferu) Upload Speed: 28275 kbps (szybkość transferu 3534,4 KB / s) Dość daleko od stwierdził .. Rozumiem, mój ruter / zasilacz robi różnicę, obecnie używam modemu Huawei echolife HG863 Huawei HG256S Router. Nie przeszkadza mi to zmienia się, ale trzeba zrozumieć, co mam używać, aby w pełni korzystać z internetu mam? Ponieważ moja praca wymaga ode mnie być na szybkość internetu, mam nadzieję, mogę zamienić wokół niektórych urządzeń sieciowych i być szybsze =) biorąc pod uwagę fakt, że jest to StarHub, myślę, że to całkiem rozsądne dla szybkości lol! przy założeniu, że prędkość twojego wynosi od bezprzewodowych.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)