Coś dziwnego stało się moją platformę do gier , więc może potrzebować od
#1

Mój scenariusz jest tak: -   W dniu 01.02.16 (MON) = mój Rig działa poprawnie po użyciu i włączyć wyłącznik główny i do łóżka. (Ponieważ poruszam się w nowym domu na 16.01.16, zawsze wyłączyć wyłącznik główny, ale zanim to ja zachowuję główny włącznik na około 7 miesięcy)   W dniu 02.02.16 (wtorek) = próbowałem wcisnąć przycisk "Start" na moim CPU jednakże nie można go uruchomić (Fani zupełnie nie porusza w ogóle), ale mogę zobaczyć "LED" jest z mojej płyty głównej. Bez względu na to, co zrobić po prostu nie uruchamia się. Więc po prostu wyłączyć główny wyłącznik i iść spać.   W dniu 03.02.16 (śr) = Przed pójściem do pracy, nacisnąć przycisk "Start", aby sprawdzić, czy będzie można go uruchomić, czy nie. Nieoczekiwanie nie uruchamia się (wentylatory są w ruchu), ale brak wyświetlania na moim monitorze. Łączę mój procesor do monitora za pomocą kabla HDMI.   Zasadniczo, nie jestem pewien, co stało się z moimi wiertniczego (7 miesięcy tylko życia) i czytałem trochę forum i artykuły, że płyta zostanie automatycznie wyłączy się, gdy nie jest oburzenie zasilania. Czy to prawda??   Nadzieję usłyszeć od niektórych ekspertów na temat tego rodzaju scenariusz ...
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)