Instalacja punkt danych zapytania
#2

drkcynic napisał: Witam, mój modem i router włókno jest obecnie w mojej kuchni, gdzie punkt danych. I rzeczywiście mają punkt w moim salonie. Ale gdy osoba StarHub przyszedł powiedział, że sygnał jest słaby sens nie mogę umieścić mój modem / router włókien w salonie. Sprawdziłem z SH i będą ładowania mi 82.10 i 120+ naprawić się punkt danych w salonie. 2 pytania mam żadnych Bros o podobnym doświadczeniu. 1) Czy koszt rozsądne? Czy są jakieś inne wykonawców zewnętrznych, które świadczą te same usługi za niższą opłatą? 2) Ile zainstalować punkt danych w mojej sypialni? TIA! Jak stary jest Twój punkt zakończenia włókien i montaż punkt danych? Zazwyczaj kabel LAN nie degradują, że szybko wymagają wymiany. Czy testowane siebie, aby zobaczyć, czy sygnał jest rzeczywiście słaby? Można sprawdzić dane wskazują siebie poprzez podłączenie urządzenia Gigabit do niego i zrobić Speedtest. Nawiasem mówiąc, proszę nie mylić punkt zakończenia oraz dane punktu (tj sieciowy punkt dostępowy) W celach informacyjnych: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Messages In This Thread
Instalacja punkt danych zapytania - by atlanta.boi.92 - 19 Dec 2016, 09:12 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by philip.anink - 19 Dec 2016, 09:13 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by smily58 - 19 Dec 2016, 09:13 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by harddicktony - 19 Dec 2016, 09:14 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by ghita.bernichi - 19 Dec 2016, 09:15 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by jeremyalittle - 19 Dec 2016, 09:17 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by anieqsamsodien - 19 Dec 2016, 09:18 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by mvmiguel15 - 19 Dec 2016, 09:19 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by silvia.capuzzo - 19 Dec 2016, 09:19 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)