Instalacja punkt danych zapytania
#6

drkcynic napisał: Witam, mój punkt włókna optycznego jest w porządku. Modem działa. To jest po prostu router, który nie może być przeniesiony do salonu, ponieważ punkt danych w salonie jest uszkodzony. Widziałem link wcześniej nie podać cenę punktu danych. Zwróciłem się do Starhub bo poprosić ich, aby doprowadzić człowieka do sprawdzenia moich punktów danych wcześniej, a ja specjalnie poprosił ich, aby potwierdzić router może być w salonie, zanim się zarejestrować. Mówili tak wszystko w porządku. Podpisałem. W dniu instalacji nie działa. * * Jeśli Twój salon został zainstalowany przy użyciu kabla CAT5e i mniej niż 100 metrów, to nie powinien mieć słabe wyniki, chyba że kable zostały zdegradowane. Jestem trochę wkurzona mam nawet nic płacić. Cóż ... nie jestem pewien, co było dokładną słowo wymieniane między użytkownikiem a Starhub. Ale zazwyczaj, Dostawcy internetu tylko konfigurację i upewnij się, że internet działa dobrze z zaprzestaniem punkt do Fibre modem ". Routery, również, jeżeli został dostarczony przez Starhub. O ile dodatkowych punktów pomiarowych w pozostałej części domu są instalowane Starhub, to nie jest ich responsiblity sprawdzić.
Reply


Messages In This Thread
Instalacja punkt danych zapytania - by atlanta.boi.92 - 19 Dec 2016, 09:12 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by philip.anink - 19 Dec 2016, 09:13 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by smily58 - 19 Dec 2016, 09:13 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by harddicktony - 19 Dec 2016, 09:14 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by ghita.bernichi - 19 Dec 2016, 09:15 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by jeremyalittle - 19 Dec 2016, 09:17 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by anieqsamsodien - 19 Dec 2016, 09:18 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by mvmiguel15 - 19 Dec 2016, 09:19 AM
RE: Instalacja punkt danych zapytania - by silvia.capuzzo - 19 Dec 2016, 09:19 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)