[Pomoc ] Realtek Network Controller Not Found
#1

Cześć chłopaki,   Byłem surfowania studnię netto na ostatnią sobotę i wyłączania jak na normalny. Potem przychodzi niedziela kiedy włączam mój komputer ponownie, nie jestem w stanie połączyć się z Internetem. Błąd mam to "Realtek Network Controller Not Found".     MB: ASUS P8Z77-MPRO   Ja zrobiłem następujące, ale nadal nie można połączyć.   1. reset routera, zmień kabel LAN. Telefon komórkowy jest w stanie połączyć się z wifi i surfowania zatem założyć, router jest nadal pracuje.   2. Przejdź do BIO i sprawdź, Onboard LAN jest włączony.   3. W normalnym trybie Windows 7, w obszarze Menedżer urządzeń. Jestem w stanie znaleźć karty sieciowej. Spróbuj zainstalować sterownik Realtek Network Controller ale napotkać błąd "Sterownik sieciowy Realtek nie został znaleziony. Jeśli tryb głębokiego uśpienia jest włączony Proszę podłączyć kabel".   4. Przejdź w trybie awaryjnym, w ramach Device Manager. Widzi karty sieciowej, ale występuje ten sam regulator nie znaleziono błąd, gdy próbowałem zainstalować sterownik.   5. Wyłącz komputer, wyjmij wszystkie karty i pamięci RAM, należy odłączyć zasilacz i odczekaj 30 minut. Następnie włóż z powrotem wszystko i logowanie. Nadal nie mogę znaleźć sterownika.   Każdy może doradzić jak odzyskać mój internet i kontroler Newwork? Dzięki.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)