Czy mogę uaktualnić mojego mobo i CPU ??
#6

ZrE0_Cha0s napisał: jest ur pokładzie karta dźwiękowa lub karta dźwiękowa? godnej RAM oznacza jakość i rodzaj pamięci RAM? Prawie każdy renomowanych marek, które sprawiają, że są przyzwoite barana barana. lub u na myśli to, co jest minimalny wymóg? albo jak to, co jest u ludzi usaual RAM przy użyciu? wszystko, co mogę powiedzieć, to zależy od każdego użytkownika. normalne biuro - 4GB, -8GB gier, edycji zdjęć i renderowania Program 16GB i powyżej, a reszta zależy od potrzeb / budżet i chce się więcej. Moja karta dźwiękowa Asus Xonar jest, bo mój pokładzie karta dźwiękowa nie działa poprawnie po roku. potem przestał działać z tonami numerze ... i przyniósł go do Sim Lim w tym czasie i powiedziano mi, że na pokładzie dźwięk nie działa. dali mi 3 rozwiązania: 1. Wyślij moje planszę, ponieważ był jeszcze na gwarancji, że czas. 2. Kup nowy mobo, jeśli czuję się bogata i sprzedawać to po wymianie gwarancyjnej. 3. kupić kartę dźwiękową. I w końcu poszedł z karty dźwiękowej. hahaha Ram jak w Siema średnie osób korzysta teraz? 16GB jest obecnie wystarczająca? Bo ja jestem dość multi tasker ... biegnę jak 7 do 8 aplikacji razem .. Spotify, chrom (kilka okien), Office, Skype Dropbox. Kopalnia jest DDR3, każdy duży skok w wydajności dla DDR4?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)