Upgrade mojego routera bezprzewodowego lub po prostu dodać repeater power
#1

Mieszkam w 4RM hdb i wstał do 30 wifi od sąsiadów dookoła. Być może około 5 wifi są około 2 spośród 4 bary silny. Moja żona i ja również za pomocą 2.4GHz bezprzewodowy telefon , bezprzewodowa klawiatura + mysz , iPadów , laptopów i telefonów komórkowych. Więc myślę, że dużo tutaj bezprzewodowej dżemem . Położę StarHub Cisco Wireless Router- cum- modem w jednym rogu mojego mieszkania , a następnie drugi koniec pory ledwo otrzymywać zasięg WiFi.   Tak więc moje pytania są następujące:   1. Czy mogę kupić mocniejszy router bezprzewodowy lub powinny po prostu kupić powerline repeater bezprzewodowy ( nie extendera ) ?   2. Czy mogę kupić bluetooth klawiatury + myszki, aby minimalizować zakleszczanie ? Co z moim telefonem bezprzewodowym ? Btw jest Bluetooth lub WiFi bardziej czułe dla takich urządzeń?
Reply


Messages In This Thread
Upgrade mojego routera bezprzewodowego lub po prostu dodać repeater power - by slajdb - 19 Dec 2016, 03:30 PM
RE: Upgrade mojego routera bezprzewodowego lub po prostu dodać repeater power - by bhushan - 19 Dec 2016, 03:31 PM
RE: Upgrade mojego routera bezprzewodowego lub po prostu dodać repeater power - by knotlikeyou - 19 Dec 2016, 03:32 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)