Potrzebujesz pomocy tutaj = X dotyczące RJ11 (port telefonicznej) przek
#1

Naprawdę potrzebujemy pomocy od Bros / sis tutaj =?   właśnie dostał mój BTO mieszkanie z hdb. Rozumiem, że wszystko jest z drutu portu telefonicznego przy użyciu kabla kategorii 6. więc chciałem DIY zmienić mój port telefoniczny do portu Ethernet.     jego 4room mieszkanie z portu 5 telefonicznej. port 5 jego powiązana z linii. tak obecnie Próbowałem zmienić jeden port RJ11 do portu RJ45, które już to zrobiłem, ale skończyło się na całą resztę port RJ11 nie działa. spowodowania jego drugi koniec nadal połączony z resztą gniazda telefonicznego. jakieś pomysły co może być problemem? powodują obecnie chciałem przetestować każdy zestaw kabli, aby zobaczyć ITS, dla których pomieszczenia.   Jest to cover, że mogę otworzyć w moim oknie terminala. jeśli się nie mylę wszystko jest ze sobą powiązane jednej głównej linii telefonicznej w.     ponieważ istnieje 6 zestaw kabli. etykieta, T1 / T2 / T3 / T4 / T5 / TEL IN /     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   więc faktycznie poszedłem do mojego jednego wspólnego pokoju i otworzyć oblicze płaskim usunąć gniazda keystone i połączyć wszystkie przewód 8 do RJ45 kat 6 trapezu. Następnie po tym próbuję podłączyć telefon do dowolnego innego gniazda i nie wszystko działa = x       Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   to jest port, który ja już wymienić. ale jeszcze inny koniec podłączony do końca gniazda telefonicznego, jak pokazano w pierwszym pic.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)