Przykry problem z TV ViewQwest
#1

Oto co się dzieje, gdy staram się oglądać coś w aplikacji YouTube -     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Jak widać, aplikacja będzie buforować około 5 minut zawartości (w oznaczonym szarym pasku) i zatrzymać buforowanie - kiedy oglądam do końca buforowanej treści, buforowanie po prostu zatrzymuje się tam na czas nieokreślony (można zobaczyć kółko ładowania w środku ekranu). Muszę przeładować wideo i oglądać z gdzie skończyłem.   Zwróć uwagę na następujące -   1) Ten problem nie występuje, gdy używam mojego telefonu Nexus, iPad, aby uzyskać dostęp do aplikacji YouTube dla komórek ani na żadnym z komputerów w moim domu.   2) Próbowałem zarówno przewodowych i bezprzewodowych, problem nie zniknie.   3) Problem nie występuje podczas otwierania youtube w oknie przeglądarki na pudełku ViewQwest   4) Youtube aplikacja została zaktualizowana do najnowszej wersji   5) ViewQwest firmware box został błysnął do najnowszej wersji   6) Problem pojawia się w przypadku każdego YouTube wideo, który jest wystarczająco długi (czyli więcej niż 5 minut).   Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
Reply


Messages In This Thread
Przykry problem z TV ViewQwest - by saygoodbye5555 - 19 Dec 2016, 08:55 PM
RE: Przykry problem z TV ViewQwest - by pbergeron21 - 19 Dec 2016, 08:57 PM
RE: Przykry problem z TV ViewQwest - by tajhea101 - 19 Dec 2016, 08:58 PM
RE: Przykry problem z TV ViewQwest - by daidsant - 19 Dec 2016, 08:58 PM
RE: Przykry problem z TV ViewQwest - by philip.anink - 19 Dec 2016, 08:59 PM
RE: Przykry problem z TV ViewQwest - by lilienn77 - 19 Dec 2016, 09:00 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)