co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne?
#1

Nie jestem taki pewien , czy ktoś zadać to qn b4 . I pobyt w HDB 4room . Moje rozwiązanie jest włóknem pt w konsoli tv w salonie. Właśnie recontract mój przełącznik szerokopasmowy z kablem światłowodowym . Dlatego mój router bezprzewodowy będzie musiał umieścić nad konsolą tv .   Moje mieszkanie układ jest nowy mieszkanie Typ gdzie znajduje się korytarz prowadzący do sali głównej , w związku z tym sygnał bezprzewodowy musi przejść przez 3 warstw ścian b4 uderzenie mojego pokoju głównego.   Zastanawiam się , czy któryś z uz tej samej sytuacji uda się wykorzystać lepszą routera , przedłużacz lub jak te PowerPlug aby móc przedłużyć sygnał do sali głównej.   Poszedłem do COMEX wczoraj i zobaczyłem dostał te router bezprzewodowy z bardzo długim anntenna zastanawiam się, czy to pomaga , co byłoby najlepszym i najtańszym rozwiązaniem ? Z góry dziękuję.   PS jak obecnie używam kabla router jest umieścić w głównym pokoju, więc nie ma problemu .
Reply


Messages In This Thread
co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by mikegrudowski - 19 Dec 2016, 09:54 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by hammock720 - 19 Dec 2016, 09:55 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by blogonlinez03 - 19 Dec 2016, 09:57 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by ddmack.mcclam281 - 19 Dec 2016, 09:57 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by mfh051 - 19 Dec 2016, 09:58 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by nqthqwvtj - 19 Dec 2016, 09:59 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by miczax - 19 Dec 2016, 10:00 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by jimmyboi1981 - 19 Dec 2016, 10:01 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by sunilarts.sudhir84 - 19 Dec 2016, 10:02 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by xodnum - 19 Dec 2016, 10:03 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by spikeball17 - 19 Dec 2016, 10:03 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by anieqsamsodien - 19 Dec 2016, 10:04 PM
RE: co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne? - by iheartglee - 19 Dec 2016, 10:06 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)