Czy ktoś może polecić tanią usługę odzyskiwania danych ?
#1

Cześć,   Mam mniej niż 2 lata stary 1TB WD Caviar Black, który zmarł. Wiem, że to jest naprawdę martwy, bo zabrał go do 4 warsztatów PC Sim Lim Sq i wszyscy dali mi takiego samego wniosku ......... awarię sprzętu i tylko PRO LAB może pomóc. Oficjalnym partnerem do odzyskiwania danych WD w Singapurze jest Ontrack. WD honorujemy gwarancji, czy dysk twardy jest otwierany przez Ontrack, czy dane są salvagable. Jednak Ontrack pobiera $ 2000 i wzwyż, w zależności od stanu dysku twardego. Są też inne firmy, które robią odzyskiwania danych i najtańszy cytat Dostałem $ 800.   Czy ktoś może polecić taniej usługi odzyskiwania danych? $ 800 jest wciąż dużo pieniędzy. $ 300-400 jest bardziej przystępne dla mnie biorąc pod uwagę, muszę kupić nowy dysk twardy od WD gwarancja będzie nieważna, jeżeli została ona otwarta przez kogoś innego niż Ontrack.   Jestem zgadywania, jesteś prawdopodobnie myśli mam kopii zapasowej. Zrobiłem jeszcze kilka miesięcy temu. Nie spodziewałam się, że dysk umiera tak szybko. Miałem dyski zmarł na mnie wcześniej, ale zwykle po 3 lat użytkowania. Co więcej, problemy są zwykle problemem sektora startowego, które są stosunkowo łatwe do naprawienia. Podczas prowadzenia badań w dziedzinie usług odzyskiwania danych, okazało się, że istnieją realne problemy z dysków WD. Idź do Western Digital WD WD1001FALS Odzyskiwanie danych - Datacent i czytać o tym. Więc moja rada dla tych z was, którzy mają dyski WD z powrotem i wykonać kopię zapasową teraz!   Dzięki.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)