Czy ktoś może polecić tanią usługę odzyskiwania danych ?
#3

NoNewsGood napisał: HDD w dzisiejszych czasach nie są tak wiarygodne, jak przedtem. W dawnych czasach , dużo HDD wykonane są w Singapurze , który naprawdę może trwać latami. Zapłaciłem $ 1K + w celu odzyskania danych w Maxtor 80G HDD kilka lat temu. HDD miał poważny problem sprzętowy , że zwarcie zasilania. Umiera w ciągu 1 roku , więc mogłem RMA ale muszę odzyskać dane . Zrobiłem regularne tworzenie kopii zapasowej dysku twardego , ale zmarł, zanim miałem okazję do tworzenia kopii zapasowych . Nie mogłem zgodzić się z tobą. To taka ironia jest prawda ...... im więcej postęp technologiczny , tym mniej trwałe produkty. Miałem co najmniej 2 HDD Maxtor zmarł na mnie w przeszłości, ale nie zawiera niczego wystarczająco ważna dla profesjonalnego odzyskiwania danych . Myślę, że teraz producenci sobie sprawę z prawdziwych długość życia swoich dysków . Chyba to jest to powód, dla którego Seagate i WD są tnąc ich okresy gwarancji od 5 do 2 lat przychodzą 2012. Jest to złowieszcze ostrzeżenie dla nas .... nie oczekuj dysku twardego do trwać dłużej niż 2 lata
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)