Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow
#2

Miałem wokół bawił się z ideą robi się poważny re-vamp dla moich 8-9 lat okablowania strukturalnego w moim mieszkaniu na dłuższą chwilę, po pierwsze niektóre z punktów pokazywały ich "wiek" i nie bardzo niezawodny przy prędkościach CAT5e a także okablowanie telefoniczne HDB w mojej jednostce ma pewne problemy z połączeniem (powinny być ze względu na wiek). Po drugie chcę też przetestować moją koncepcję płaski kabel do czegoś większego niż kilka kabli. Moja istniejąca sieć strukturalna kończy się na porcie 12 patch panel koło mojego punktu TV, a gdy OpenNet chłopaki przyszedł do instalacji okablowania włókien 5 lat temu, został zainstalowany zgodnie z moimi wnioskami "wokół" mojego punktu końcowego patch panel, za pomocą " skomplikowane "seria przewodów i listew PCV (właściwie miałem zainstalowane większości przewodów i listew, więc OpenNet instalator był zbyt zadowolony, po prostu iść z moim planem). Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Moja poprzednia konfiguracja sieci Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Kabel światłowodowy, zainstalowany przez OpenNet facetów, wraz moim skomplikowanym "bałagan" rurociągów i listew PCV. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Poprzedni okablowanie sieciowe, białe giętkim przewodem "Domy" kabel światłowodowy Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Nadszedł czas, aby rozerwać całą sieć
Reply


Messages In This Thread
Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by aacs69 - 20 Dec 2016, 04:13 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by buford39 - 20 Dec 2016, 04:14 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by mindirae0 - 20 Dec 2016, 04:16 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by oussa.samadi - 20 Dec 2016, 04:17 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by bhushan - 20 Dec 2016, 04:18 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by russell.perrin - 20 Dec 2016, 04:18 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by ravazmu - 20 Dec 2016, 04:19 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by sreejithanagha - 20 Dec 2016, 04:20 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by firepixiespirit - 20 Dec 2016, 04:20 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by one.true.nicoya - 20 Dec 2016, 04:21 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by viravasova - 20 Dec 2016, 04:22 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by neelimaat - 20 Dec 2016, 04:23 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by cloaked82 - 20 Dec 2016, 04:23 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by daidsant - 20 Dec 2016, 04:24 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)