Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow
#3

Zaprojektowałem moją szafkę patch panel na kółkach, dzięki czemu jest to "przenośne", wszystkie kable, w tym kable sieciowe są "wymienny" Wynika to z faktu, że obszar wzdłuż ściany jest także część "przechowywanie" i nie będę Obudowę chcą być w drodze, kiedy muszę. Tylko żałuję jest to, że powinno mi pozostało szafkę niepomalowane, moje umiejętności malarskie są naprawdę Obecnie mieści się w obudowie panelowej łatka jest Starhub ONT, router Dlink DIR-868L, o TP-link 8-portowy przełącznik Gigabit i mój "zmodyfikowany" 14 "16 portowy patch panel. 3 porty są do wykorzystania RJ11, natomiast reszta to za zwyczaje RJ45. Instalacja kabel jest prawie gotowy, teraz tylko czeka na niektórych warstw farby. Postara się przeprowadzić kilka testów prędkości sieci za pomocą oprogramowania "Lan Speed Test" w tym tygodniu. Jedno chciałbym zasięgnąć porady od niektórych Bros tutaj, zauważyłem, że podczas uruchamiania testów szybkości sieci, różne komputery jako "serwer" i "klient", będę uzyskać różne rezultaty, nawet z tego samego punktu w sieci i za pomocą ten sam kabel sieciowy (komputery używane są wszystkie działające Gigabit lAN). Wydaje się, że najlepsze wyniki pochodzą z moich NAS pracuje jako "klient", który jest po prostu "nisko" Celeron i niektóre zielone 2TB twarde dsiks, systemem jakąś formę systemu Linux
Reply


Messages In This Thread
Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by aacs69 - 20 Dec 2016, 04:13 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by buford39 - 20 Dec 2016, 04:14 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by mindirae0 - 20 Dec 2016, 04:16 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by oussa.samadi - 20 Dec 2016, 04:17 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by bhushan - 20 Dec 2016, 04:18 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by russell.perrin - 20 Dec 2016, 04:18 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by ravazmu - 20 Dec 2016, 04:19 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by sreejithanagha - 20 Dec 2016, 04:20 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by firepixiespirit - 20 Dec 2016, 04:20 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by one.true.nicoya - 20 Dec 2016, 04:21 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by viravasova - 20 Dec 2016, 04:22 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by neelimaat - 20 Dec 2016, 04:23 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by cloaked82 - 20 Dec 2016, 04:23 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe , wykorzystując głównie płaskich kabli sieciow - by daidsant - 20 Dec 2016, 04:24 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)