Gdzie można kupić procesor i mobo kombi ?
#14

1. Mój nextcomp operował z Sim Lim wcześniej, prawdopodobnie ze względu na naciski i wynajmu spożywczych i został wyceniony na ... to żadnego znaczenia dla Ciebie w zakupie? 2. Tak jak ja to widzę, Sim Lim daje to, co chcesz, tylko nie w przedziale cenowym, który chcesz zobaczyć. Robi wszystkie rodzaje sztuczek w cenniku, aby zachęcić ludzi do kupowania i powiedzieć im później cena jest wyższa na pewno nie jest miłe. Nienawidzę ich zbyt. Ale jeśli chcesz przeżył, i robić sztuczki, aby uzyskać firmy ... co mogę powiedzieć. Myślę, że możemy winić tylko ta gospodarka zmierza do samozagłady z wysokiej wynajem jazdy ostatni skok do umierającej branży ... i zmuszając ludzi do kupowania online. A po śmierci placu Sim Lim i jeden stwierdzi, że nie może uzyskać niższą cenę od straganów online dla płyty CPU + combo niż poprzedni Sim Lim Square oferowane? Kogo winić dalej? TS z pewnością nie jest pierwszy i nie będzie ostatni spotykamy taką sytuację. Nic każdy może zrobić ... tylko czekać na zakończenie procesu jego przebieg i nowa norma wyłania ...
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)