Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit
#3

dreadknight napisał: Twój GTX 760 2GB prawo? Proponuję przynajmniej 4 GB karty lub wyższa I naprawdę chcesz do gry na wszystkich 3 monitorów? Ips monitory z 3ms jest trochę słodki miejsce. Nawet przy smukłych ramki ekranu, paski / luki będzie irytujące Moja sugestia jest ekran krzywej ultrawide. W przypadku korzystania z paneli bocznych tylko dla czatu lub stanu monitorowania / odtwarzania muzyki, 5ms coraz zrobi i tańsze VA (w porównaniu do paneli IPS) można uznać Co do dokładnych modeli ... nie zbyt pewny używam mieszankę BenQ panele VA i Dell. I gra tylko na ekranie Centrum 27 ", moje panele boczne są tryb portretowy. Nawet wtedy, zauważyłem ekran łzawienie na moim trzecim panelu podczas korzystania GTX 970 (3.5GB RAM wystawienia) rozegranych było tera, DBD, Minecraft, MechWarrior online Empyrion. kwestia odszedł po dostaniu 1070 GTX lub używając mojego iGPU na trzecim ekranie Wysyłane z Wysyłane z ciemnej materii Wszechświata używając dusz ludzkiego z wykorzystaniem GAGT trzeba tak wysoką kartę zakończenia uruchomić potrójne konfiguracji ?? A bit luki i nie przeszkadza cos przestrzeni przymusu będzie jakiś czynnik dla mnie również to dlaczego 22-24 onli gier mądry będzie mniejsza myślę, ponieważ nie wszystkie gry działają na trzy i bocznych tych ya I będą korzystać głównie do monitorowania lub innych wyświetlaczy, takich jak dramat lub internetowych Browers tego rodzaju GTX1070 jest poza mój budżet lol ~
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by anumolrafaanumol - 20 Dec 2016, 10:03 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by mmoncayo1 - 20 Dec 2016, 10:04 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by grant.glanvill - 20 Dec 2016, 10:06 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by massive.johnson - 20 Dec 2016, 10:06 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by auyh.89 - 20 Dec 2016, 10:07 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by solotrenes - 20 Dec 2016, 10:08 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by aathompson - 20 Dec 2016, 10:09 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by solotrenes - 20 Dec 2016, 10:10 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by paulinanield5ij - 20 Dec 2016, 10:11 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by qazster2005 - 20 Dec 2016, 10:12 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by sexxymexxyluis - 20 Dec 2016, 10:13 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by mainy4 - 20 Dec 2016, 10:14 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by swapnachepoori - 20 Dec 2016, 10:15 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by stacey.a.lee - 20 Dec 2016, 10:15 AM
RE: Potrzebujesz porady na temat poruszania się na potrójnej konfiguracji monit - by samojm - 20 Dec 2016, 10:16 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)