Czy problem z moim 27 " monitorze lub mnie?
#2

RobinTeoHood napisał: Czy mogę sprawdzić, czy eyestrains można prawdopodobnie spowodowane przez przejście do większego rozmiaru ekranu? Używanie go przez tydzień i nadal bardzo niewygodne. Czy na 1080p 22 "LG i kupił 27" qnix. Kolor wydaje się w porządku, ale po prostu trudno jest skupić się na ekranie. Dostosowali go tyle, ile mogę. Wydaje się, że zbyt dużo odblaski i trudno skupić się na tekście. dostosowali go kiedykolwiek tak dużo, jak tylko mogę. Jasność prawie obniżona do minimum. Podejrzewam, że jest słaby kontrast. Czasami ekran wydaje się mieć jakąś "migotanie". Na moim starym monitorze, tekst jest znacznie bliżej do druku na papierze wygląd. Używany przez wiele lat bez problemu. Muszę wiedzieć, czy problem jest mi lub monitor. Czy kupując droższą jak Dell 2715u pewno być pomocą? Mimo, że qnix2710 jest dobrze traktowane monitora do gier. Ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat pracy w normalnych warunkach użytkowania. To wszystkie pochwały dla tego monitora na forach i mało negatywnych komentarzy na jego jakość wyświetlanego obrazu. Więc jest problem ja? Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT czekać na to pokazać go zobaczyć real deal i określić stamtąd? Prawdopodobny DELL będzie wyprzedzić choć.
Reply


Messages In This Thread
Czy problem z moim 27 " monitorze lub mnie? - by nagsiscool - 20 Dec 2016, 02:52 PM
RE: Czy problem z moim 27 " monitorze lub mnie? - by neasterl - 20 Dec 2016, 02:53 PM
RE: Czy problem z moim 27 " monitorze lub mnie? - by jonnob73 - 20 Dec 2016, 02:55 PM
RE: Czy problem z moim 27 " monitorze lub mnie? - by nrezaeipl - 20 Dec 2016, 02:56 PM
RE: Czy problem z moim 27 " monitorze lub mnie? - by leylacafferata - 20 Dec 2016, 02:57 PM
RE: Czy problem z moim 27 " monitorze lub mnie? - by ricko.zaky - 20 Dec 2016, 02:58 PM
RE: Czy problem z moim 27 " monitorze lub mnie? - by adaleybag - 20 Dec 2016, 02:59 PM
RE: Czy problem z moim 27 " monitorze lub mnie? - by lovewilliam - 20 Dec 2016, 03:00 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)