Bezprzewodowy przedłużacz ?
#4

HuatKway napisał: Witam ekspertów! Potrzebujesz pomocy, aby wyjaśnić tutaj, bo wciąż jestem trochę zdezorientowany po przeczytaniu wszystkich rzeczy google. Wiem repeater odcina połączenie wifi na pół? Extender będzie je odebrać i ponownie transmitowane w stosunku 1: 1? Jestem obecnie za pomocą zasilacza 1900 routera w domu salonie. Ale to nie może dotrzeć do pokoju mojego brata, a ja tylko się sygnalizować 3 bary. ... ... Zostałaś hookwinked terminem, wypełniacz. Technicznie, jeśli podłączasz router do przedłużacza przez wifi a następnie Extender komputera za wifi, nie można uciec zmniejszenie o połowę prędkości WiFi. Repeater lub przedłużacz ma różnicy, sama sama. Jednak niektóre extender dual-band ma możliwość korzystania z jednego pasma (np 2,4 GHz), aby komunikować się z routerem i innego zespołu (np 5 GHz) do komunikowania się z urządzeniami, w tym przypadku komputer. W tej konfiguracji nie będzie żadnych zmniejszenie o połowę, ale prędkość będzie zależała od 2,4 GHz, a także poza środowiskiem WiFi. Potem znowu, niektóre przedłużacz oraz bezprzewodowy AP może mieć połączenia LAN do urządzeń. W tej konfiguracji, ograniczenie prędkości będzie router / AP do przedłużacza prędkości wifi poza środowiskiem WiFi.
Reply


Messages In This Thread
Bezprzewodowy przedłużacz ? - by aminrasheedkhan - 20 Dec 2016, 04:14 PM
RE: Bezprzewodowy przedłużacz ? - by sparkle.kimbrough - 20 Dec 2016, 04:16 PM
RE: Bezprzewodowy przedłużacz ? - by peacemakerkimi - 20 Dec 2016, 04:17 PM
RE: Bezprzewodowy przedłużacz ? - by sreejithanagha - 20 Dec 2016, 04:18 PM
RE: Bezprzewodowy przedłużacz ? - by chotiya.ram - 20 Dec 2016, 04:19 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)