Potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu domowej sieci bezprzewodowej
#1

Mam Asus RT- AC68U podłączyć do modemu Światłowody w salonie ale sygnał bezprzewodowy nie jest wystarczająco silny, by dotrzeć do mojej sypialni , więc postanowiłem podłączyć router Asus z TP -Link Powerline Adapter TL- PA4010P w pokój dzienny oraz w sali mam TL- WPA281 .   Mam ustawiony zarówno Asus RT- AC68U i TL- WPA281 z tym samym SSID i hasło, więc moje urządzenia mobilne mogą przełączać się.   Problem jest teraz moje urządzenia przenośne posiadające problemu przełączania między 2 trasach. Widzę mój telefon komórkowy trzymać podłączenia do słabszego WIFI odłączono i uruchomić na transmisji danych , a następnie połączyć się z silniejszą WiFi i odłączony ponownie i uruchomić na planie danych i podłączyć do słabszego WIFI ponownie non stop , gdy jestem w salonie.   Co ja może zrobić źle? Albo , co jeszcze należy zrobić, aby ustabilizować połączenie?
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu domowej sieci bezprzewodowej - by antiqueshawls - 20 Dec 2016, 08:57 PM
RE: Potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu domowej sieci bezprzewodowej - by 777sappa777 - 20 Dec 2016, 08:58 PM
RE: Potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu domowej sieci bezprzewodowej - by bennie1025 - 20 Dec 2016, 08:59 PM
RE: Potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu domowej sieci bezprzewodowej - by carrie.lutz - 20 Dec 2016, 09:00 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)