zbudować PC do menedżera piłkarskiego
#5

Gram dużo fm. Nie jest zbyt pewny o specyfikacji, które są potrzebne. Zrobiłem rozeznanie, ale nie wiele zostało tam umieszczone. Większość ludzi zgadza się w niektórych punktach. Otrzymuj quad core. Hyper Threading nie jest ważne. Tak bowiem jest wolą być najlepszym. SSD nie jest bardzo ważne, ponieważ przetwarzanie CPU będzie trwać dłużej niż cokolwiek. Jeśli grasz fm robiąc inne rzeczy, uzyskać co najmniej 16 GB pamięci RAM. Jeśli wiele rzeczy, które można załadować, może upłynąć więcej niż 2 GB pamięci RAM. Ram przyspiesza podobno pomocne, ale nie mam pojęcia. Jestem na najtańszej DDR3 i nie mam żadnych skarg. Nie myśl spraw gpu dużo. CPU jest najważniejsze. Bawię go na i5 4590 i 980ti i to działa całkiem dobrze. Dzięki dużej bazie danych obejmującej ponad 100k graczami na początek około 30 mil działa i jestem około 15 lat. Ale szczerze mówiąc, przeciętny komputer jest wystarczająco dobre. Korzyści dla rzeczy wysokiej klasy nie jest tak drastyczne. Nie mam zamiaru dać dokładną budować od innych Bros tutaj są znacznie bardziej zaznajomieni z tych rzeczy. Należy także podać więcej informacji jak jeśli grasz w inne gry, robić inne rzeczy i budżet itd brak informacji w jaki sposób można Bros pomóc. Jeśli, jak pan powiedział pieniędzy ma obaw. Przejdź się Xeon Serwer najdroższe i najszybsze SSD i pamięci RAM. To na pewno będzie ładować się szybciej.
Reply


Messages In This Thread
zbudować PC do menedżera piłkarskiego - by acarmelo001 - 21 Dec 2016, 01:02 AM
RE: zbudować PC do menedżera piłkarskiego - by claresta.diana - 21 Dec 2016, 01:03 AM
RE: zbudować PC do menedżera piłkarskiego - by mquinteros.g - 21 Dec 2016, 01:04 AM
RE: zbudować PC do menedżera piłkarskiego - by amanparashar - 21 Dec 2016, 01:05 AM
RE: zbudować PC do menedżera piłkarskiego - by danielpsyc - 21 Dec 2016, 01:06 AM
RE: zbudować PC do menedżera piłkarskiego - by blogonlinez03 - 21 Dec 2016, 01:07 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)