Wireless Extender Zapytania
#3

Zapomniałem wspomnieć Express Airport jest aktualnie podłączony do routera asus przez 15-metrowy przewód kupiłem od Sim Lim. Wsparcie Singtel jest beznadziejna, I zostały z prośbą o więcej niż tydzień, jeśli mają one czystsze rozwiązanie przez układania kabla i wprowadzenie dodatkowego gniazdka włókien na drugim piętrze i nie mają pojęcia. Pre-sales zespół kierowany mój e-mail do zespołu technicznego, facet z tech zespołu zwanego zorganizować wizytę na miejscu nie mógł mi odpowiedzieć, jak również i poprosił mnie, aby skontaktować się z mojego działu IT (cześć, ile właściciele małych sklepów lub w MSP Singapur ma działu IT!). Podobnie technika, który przyszedł na miejscu rozwiązywać problemy nie mają pojęcia i poprosił mnie, aby zadzwonić na gorąco linia. Właśnie przełączony Viewqwest + Netflix z Starhub Szerokopasmowy kabel + TV kablowej w zeszłym tygodniu na moim użytku domowego po niektórych badań, doświadczenia są bardzo pozytywne tak daleko. Dowiedziałem się od viewqwest że mogą polecić klientowi wykonawcę położyć kabel do miejsca, gdzie znajduje się przedłużacz sygnału
Reply


Messages In This Thread
Wireless Extender Zapytania - by contactcrocker - 21 Dec 2016, 05:44 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by adytzabutterfly - 21 Dec 2016, 05:46 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by mandie.nitschke - 21 Dec 2016, 05:47 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by wolverine3xl - 21 Dec 2016, 05:49 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by chickrock69 - 21 Dec 2016, 05:50 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by powepisi - 21 Dec 2016, 05:52 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by sduckham - 21 Dec 2016, 05:53 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by jbbanastacio - 21 Dec 2016, 05:54 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by ruby.watts432 - 21 Dec 2016, 05:55 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)