Wireless Extender Zapytania
#6

sarahbj3b napisał: Mio Telewizor powinien być w stanie funkcjonować z własnego routera. Problem polega na tym, jeśli potrzebujesz pomocy ze strony personelu pomocniczego SingTel, trzeba być bardzo wymagający lub być przygotowany czekać do krowy wracają do domu Postanowiłem zdobyć najnowszy router ASUS, który kosztował $ 399 w końcowej coz ja potrzebowałem silny sygnał do budynku dwupiętrowym z wielu ścian i jestem bardzo zadowolony z wyników. Większość część wyższym piętrze mogą być teraz podawane przez zespół Asus routera podwójnej usytuowanego na parterze z dobrymi wynikami, a drugim końcu na wyższym piętrze jest dość silny sygnał z lotniska wyrażają podłączony do routera Asus przez 15meter długi kabel. Spróbuj Wireless Home Bridge z mioTV ale powiedziano mi, że może pracować tylko do obsługi mio TV. Nie pamiętam, ale jego koszt mniej niż $ 399 na pewno, i nadal mogą wspierać, kiedy do nich zadzwonić. SingTel instalator mam naprawdę dobre eh! Router Asus brzmi naprawdę obiecująco. Dzięki fo rthe rekomendacji ... można udostępnić model proszę?
Reply


Messages In This Thread
Wireless Extender Zapytania - by contactcrocker - 21 Dec 2016, 05:44 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by adytzabutterfly - 21 Dec 2016, 05:46 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by mandie.nitschke - 21 Dec 2016, 05:47 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by wolverine3xl - 21 Dec 2016, 05:49 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by chickrock69 - 21 Dec 2016, 05:50 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by powepisi - 21 Dec 2016, 05:52 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by sduckham - 21 Dec 2016, 05:53 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by jbbanastacio - 21 Dec 2016, 05:54 AM
RE: Wireless Extender Zapytania - by ruby.watts432 - 21 Dec 2016, 05:55 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)