Problem z konfigurowania bezprzewodowego przedłużacza z Buffalo N300
#1

Cześć chłopaki,   Właśnie kupiłem Buffalo router N300 z nadstawką.   Muszę przedłużyć WiFi w pokoju na tyłach mojego domu. I przestrzegać instrukcji konfiguracji:   1) Otwórz 192.168.11.1. 2) Kliknij "Połączenie z innym punktem dostępowym (WDS) 3) Wybierz Konfiguracja ręczna lub konfiguracji WPS (co jest kliknięcie przycisku na Singtel aztec routera)   Na początku próbowałem konfiguracji WPS button. Nic się nie stało. Więc zrobiłem instrukcja, która ma znaleźć SSID ręcznie, a następnie połączyć się stamtąd. Po kilku minutach próbuje się połączyć, nie udało się. Zrobiłem to kilka razy, nie powiodła się i zrezygnować.   Więc to, co zrobiłem, było uczynienie router Buffalo do innego routera. Teraz mój dom ma 2 SSID, po jednym dla salonu i jeszcze jeden na tyłach domu.   Wszystko było idealne, ale problemem jest to, ponieważ nie jest w tej samej sieci, nie mogę przesyłać pliki w sieci lokalnej lub nawet udostępnić drukarkę, jak powinno być, gdybym rozszerzyć wifi jak w pierwotnym planie.   Ktoś ma jakiś pomysł, dlaczego konfiguracja przedłużacza nie powiodło? Myślałem, że może jej powodu innego routera, Singtel jest aztec gdy kopalnia jest bawole. Ale dla przedłużacza, mogę tylko dostać Buffalo N300, nie widać żadnych innych routerów z opcją Extender. Prosze może ktoś mi pomóc z tym, co należy zrobić ...?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)