Przewodowy Router , Switch & Wireless AP
#1

Hi ćwierkania , jestem konfigurowania sieci LAN w domu z włókna SH .   I nie będzie używany przez RG , że pochodzi z SH .   Moje miejsce jest połączone z Kat 6 kabli.   I wymaga przewodowego routera i port Gigabit 12-16 dla przewodowych połączeń LAN. Czy ktoś może polecić router przewodowy (funkcja komunikacji bezprzewodowej nie jest wymagane , ponieważ jest w martwym kącie domu).   Będę korzystać z bezprzewodowego punktu dostępowego w bardziej scentralizowanej lokalizacji dla urządzeń , które wymagają połączenia bezprzewodowego w zamian. Czy ktoś może polecić bardzo silną bezprzewodowej AP ? Pozwoli to mi używać urządzenia bezprzewodowego przed moim domem , a na dole ( mieszkam na 3 piętrze ) .   [ Edit : Mieszkam na 3. poziomie bloku mieszkalnym . Nie jest to dom z 3 kondygnacji . Basen , siłownia , grill pit , plac zabaw dla dzieci znajdują się w promieniu 50m , chciałby mieć dobry dostęp do sieci domowej z silnym bezprzewodowego punktu dostępowego. ]   Każda pomoc mile widziana! Z góry dziękuję!
Reply


Messages In This Thread
Przewodowy Router , Switch & Wireless AP - by spikeball17 - 21 Dec 2016, 04:38 PM
RE: Przewodowy Router , Switch & Wireless AP - by salls317 - 21 Dec 2016, 04:38 PM
RE: Przewodowy Router , Switch & Wireless AP - by bigbadwolf94 - 21 Dec 2016, 04:39 PM
RE: Przewodowy Router , Switch & Wireless AP - by mandie.nitschke - 21 Dec 2016, 04:40 PM
RE: Przewodowy Router , Switch & Wireless AP - by pedro.trinidad - 21 Dec 2016, 04:41 PM
RE: Przewodowy Router , Switch & Wireless AP - by jester24zyx - 21 Dec 2016, 04:42 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)