Łączność bezprzewodowa Issue
#1

Witam wszystkich, potrzebuję porady dotyczące:   Ja obecnie pracuje w sieci Singtel 200MBPS Fiber Broadband i mam domyślne Aztec routera umieszczonego w salonie, który jest podłączony (przewodowy) do mojego SmartTV Mio skonfigurować Box i wreszcie długi kabel Ethernet wijąca się do mojej sypialni, która jest połączona moja PS4.   Domyślam się, ze względu na ograniczenia strukturalnego moim domu, moja bezprzewodowa (WiFi) łączność w moim pokoju jest bardzo słaba i przerywany. Aby rozwiązać ten problem, myślę o dodanie urządzenia do łączenia się z tego kabla Ethernet, który jest aktualnie podłączony do mojego PS4, do urządzenia. Z tym urządzeniem, domyślam się, że będzie ona promować łączność bezprzewodową i jednocześnie mogę uruchomić kolejne 3 kable ethernetowe do mojego PC, PS4 i SmartTV.   Czytałam się na ten temat, a niektóre z nich zaleca coś nazywane punktem dostępowym a niektórzy zalecają router. Potrzebujesz porady na temat tego, co urządzenie powinno mi być rzeczywiście podnoszenia.   Ponadto, będzie prędkość połączenia przewodowego dla moich urządzeń spowolni w tym układzie?   Dziękuję Ci.
Reply


Messages In This Thread
Łączność bezprzewodowa Issue - by tkrol94 - 21 Dec 2016, 06:58 PM
RE: Łączność bezprzewodowa Issue - by nrezaeipl - 21 Dec 2016, 07:00 PM
RE: Łączność bezprzewodowa Issue - by prac.anad.pozycja - 21 Dec 2016, 07:00 PM
RE: Łączność bezprzewodowa Issue - by lermavanessa - 21 Dec 2016, 07:01 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)