Upgrade procesora . Proszę pomóc doradzić !
#6

popimac napisał: Dzięki! Czy muszę sformatować w celu modernizacji lub dodać SSD ? Nie jest konieczne ponowne sformatowanie dysku twardego podczas uaktualniania . Po dodaniu SSD , istnieją narzędzia do migracji zawartości dysku twardego (w tym OS) SSD. Lepszym rozwiązaniem jest zrobić nową instalację systemu operacyjnego i programów na SSD , tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na dysku twardym , sformatować dysk i używać go wyłącznie do danych. mradorable napisał: Niestety porwać wątku, mam pytanie Noob instalacji świeżej kopii systemu operacyjnego na dysku SSD. Jeśli jestem na Win 7 Home oraz bezpłatny upgrade do Win 10 na moim obecnym HDD, jeśli ja nową instalację systemu operacyjnego na nowy dysk SSD , to nie będzie w stanie uzyskać bezpłatny Win 10 jak na razie w porządku? Dziękuję Ci. Masz już cyfrowego prawo Win 10 na swoim MB BIOS. Wystarczy zainstalować Win 10 na SSD i pominąć części z prośbą o kod produktu . Po instalacji Win 10 połączy się automatycznie z internetem i aktywować .
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)