Problem z szybkim portem Ethernet laptopa.
#1

Cześć chłopaki, więc mam to bardzo dziwny problem, który nigdy nie spotkał się wcześniej ... Tak niedawno, gdy podłączyłem mój laptop ( Lenovo Z400 ) bezpośrednio do mojego AZTECH 7000GRV (S ) routera , prędkość była czapka na 10Mbps jakoś ... kiedy to było ostatni raz 95Mbps ( max dla FastEthernet ) Nie wiem dlaczego .. . Próbowałem 1. Za pomocą różnych kabli UTP , od 5 - Cat Cat 5e - Cat6 2. Za wszystkie 4 porty routera z różnymi kablami 3. Korzystanie z moją starą Singtel Router FYI: Mam plan 200Mbps Łącze szerokopasmowe   Jednak jak zwykle używać Aztech HL119EP Powerline , kiedy podłączony którykolwiek z przewodów z mojego powerline (który jest podłączony do mojego routera ) do mojego laptopa , prędkość jest normalne przy 95Mbps ... Mogę wiedzieć, dlaczego i co jest nie tak kiedy mój laptop podłączony bezpośrednio do mojego routera ? Kierowcy nie zmieniły się w ogóle od czasu, kiedy testowałem to z 95Mbps .
Reply


Messages In This Thread
Problem z szybkim portem Ethernet laptopa. - by kartikya.rai - 22 Dec 2016, 03:20 AM
RE: Problem z szybkim portem Ethernet laptopa. - by bhowmikpritam007 - 22 Dec 2016, 03:21 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)