Rozszerzanie internet dla Maisonette
#6

DevilinDisguise napisał: Wielkie dzięki za odpowiedzi drodzy przyjaciele ... Próbowałem Podłącz router do routera sposób. Z Singnet routera, próbowałem połączyć router urządzenia, Buffalo. Ustawić jako Buffalo trybie bridge i wyłączyć DHCP. Na drugim piętrze mam iMac dla mnie użyć. Kiedy próbowałem połączyć Buffalo do Singnet Router wydaje udany. Używane WiFi mojego Komórka jest. Można surfować. Po podłączeniu go na dole, mogę podłączyć mój Box Setup i przeglądać kanały. Ale mając problem z moim WiFi. Można zalogować się do SSID, ale nie można korzystać etc ... Nie wiem, co poszło źle, ale uważam, że to ciekawe, bo nie jestem IT doświadczonych rodzaju. hahah .. więc muszę dalej radzi. Dzięki tak dużo ludzi i szczęśliwy oglądając Puchar Świata !! 1. Zakładając, że skonfigurowaniu routera buffalo jako AP poprawnie. Twój set up powinien wyglądać mniej więcej tak: Port Singtel routera sieci -> Buffalo port LAN -> miotv Singtel routera LAN Port -> iMac 2. Czy używasz tego samego identyfikatora SSID? Do testowania, spróbuj ustawić nowy SSID bez hasła i sprawdzić, czy można uzyskać połączenia i dostęp do Internetu. 3.Jeżeli nie, spróbuj podłączyć do nowej wifi z komputerem iMac i spojrzeć na przypisanym adresem IP. Powinien przeczytać coś podobnego do adresu IP dla połączenia przewodowego.
Reply


Messages In This Thread
Rozszerzanie internet dla Maisonette - by powepisi - 22 Dec 2016, 03:42 AM
RE: Rozszerzanie internet dla Maisonette - by sodeden.3 - 22 Dec 2016, 03:43 AM
RE: Rozszerzanie internet dla Maisonette - by yvonnecwh - 22 Dec 2016, 03:44 AM
RE: Rozszerzanie internet dla Maisonette - by wheelerlink7856 - 22 Dec 2016, 03:45 AM
RE: Rozszerzanie internet dla Maisonette - by sodeden.3 - 22 Dec 2016, 03:46 AM
RE: Rozszerzanie internet dla Maisonette - by allieangel11 - 22 Dec 2016, 03:48 AM
RE: Rozszerzanie internet dla Maisonette - by arisparsh - 22 Dec 2016, 03:49 AM
RE: Rozszerzanie internet dla Maisonette - by sudipc2008 - 22 Dec 2016, 03:50 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)