Wielu Threading i współbieżności CPU Rdzeń Dystrybucja
#6

davidktw napisał: Czy jesteś bardzo pewny model licencjonowania jest tylko przez serwer i bez ograniczeń nici workflow? Pamiętam, napotykając silnikach workflow nićmi ograniczeń na serwer. Jest to bardzo proste, aby uzasadnić obciążenia i poprosić o sprzedaży lub konsultanta, żeby go ustalić. Jeśli twierdzą na rdzeń zostanie załadowany jeśli silnik workflow ma tyle współbieżność jak na rdzeń w systemie, a następnie poprosić o wykazanie która workflow bierze całą moc obliczeniową i wykazać niemal 100% obciążenie procesora, gdy nie są tak samo konkurencja Sprawdziłem z moim dyrektorem sprzedaży, jest ona oparta na per server / pudełku. Dałem im przypadek testowy używając tylko ich platformę, gdzie mogę wyczerpania limitu i API Workflow zostaje sparaliżowana w wyniku. Początkowo próbowali twierdzą, ze względów konstrukcyjnych, po jakiejś dyskusji i argumentów, które podjęły to z powrotem do zespołu inżynierów produktu powrotem w USA. Wszyscy moi rówieśnicy, Uni koledzy, koledzy technicy wszyscy twierdzą, że to opóźniony ..... Staram się znaleźć jedną osobę, która może nie zgodzić się ze mną, kto nie jest stronniczy z produktem. Myślałem, że mój komp zajęcia nauki poszły na marne, gdy natknąłem się na ten temat ......
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)