porady eksperckie sieciowe potrzebne.
#2

syeechee napisał: Mam aplikacji WWW działa na moim serwerze Apache Tomcat w domu. Komputer, który obsługuje ten wniosek został skonfigurowany ze statycznym adresem IP. I mam skonfigurowany router Singnet do portu foward do mojego komputera statycznego adresu IP. Dzięki temu mogę uzyskać dostępu do aplikacji internetowej za pośrednictwem mojego routera publicznego IP w danym porcie nie ma. że mam ustawione. Moim problemem jest to, że trzeba skonfigurować mojego nowo zakupionej nazwy domeny "serwera nazw", aby wskazać na publiczny adres IP mojego routera i port (co moja aplikacja działa na), tak, że społeczeństwo może uzyskać dostępu do aplikacji za pośrednictwem nazwy domeny zamiast przez mojego routera publiczny adres IP. Czy mogę wiedzieć, w jaki sposób to osiągnąć? Dzięki. Zakładam, że nie przeszkadza pisanie publicznego w szczególności numeru portu. W przeciwnym razie nie ma sposobu, wokół niego. Nazwa domeny jest to łatwe, wystarczy dynamiczną obsługę nazwy domeny do mapowania IP routera do nazwy domeny. Niektóre rejestratorem DNS zapewnić usługę hostingu DNS, który obejmuje również dynamiczne funkcje DNS (np używam namecheap.com, ale jestem prawie pewien, wiele innych zrobić coś podobnego). Gorzej dojść do najgorszego, po prostu skonfigurować adres IP do nazwy rekordu domeny ręcznie. Tak długo, jak router pozostaje i działa zawsze, jest mało prawdopodobne, Twój adres IP ulegnie zmianie.
Reply


Messages In This Thread
porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by sk.khan181 - 22 Dec 2016, 04:35 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by pulikantishreyareddy - 22 Dec 2016, 04:36 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by fluzzarn - 22 Dec 2016, 04:37 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by bassrocker4 - 22 Dec 2016, 04:38 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by x.xtaz.x - 22 Dec 2016, 04:39 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by dmcuong.arena - 22 Dec 2016, 04:40 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by elliotthighland - 22 Dec 2016, 04:41 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by arisparsh - 22 Dec 2016, 04:42 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by roger.eikrem - 22 Dec 2016, 04:43 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by daidsant - 22 Dec 2016, 04:44 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by natalie.ramirez - 22 Dec 2016, 04:45 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by tjrehak - 22 Dec 2016, 04:46 AM
RE: porady eksperckie sieciowe potrzebne. - by nagsiscool - 22 Dec 2016, 04:47 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)