Potrzebujesz pomocy rozwiązywania problemów brak prędkości w sieci domowej.
#4

Genkaku napisał: Witam wszystkich, mam problem. Mam obecnie tylko przeniesieni do 1 Gbps planu włókna z routerem RT-AC88U. Konfiguracja sieci jest w zasadzie homeplugs. Mam korki Sineoji 1.8Gbps zaczynające się od routera do reszty domu z jakimś starym AV200 i 500 wtyczek bezprzewodowych tu i tam. Herezje mój problem. Przy użyciu tego samego laptopa i http://www.speedtest.net/ daje mi 20-30Mbps na mój 3 piętrze z HomePlug. Wycinanie HomePlug daje mi 90Mbps z routera. Wycinanie router dostać bezpośrednio z modemu błonnik daje mi 400Mbps. Jestem zakładając, to nie jest normalne. Oprócz wysyłania mojego brata, aby uzyskać pewne nowe kable Cat5e / Cat6 przetestować jak moje kabli LAN zostały ponownie przeznaczona wiele razy na przestrzeni lat, jest jeszcze coś, co powinienem robić? Czy mogę otrzymać z testera okablowania? Jakaś konkretna marka kabli Byłbym się? Tester kabli nie powiedzieć, jak dobry kabel, lecz jedynie powiedzieć, czy połączenie jest dobrze na obu końcach. Może chcesz rozważyć układania kabli jak co jury_pack wspomniano ..
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)