Potrzebujesz pomocy rozwiązywania problemów brak prędkości w sieci domowej.
#9

Dobra, spędziłem ostatnie 2 godziny mucking i tam dobrą i złą wiadomość . Dobrą wiadomością jest to , że był uszkodzony kabel od mojego routera do HomePlug służąc jako źródło. Połączenie z routerem roku poszedł od 90 do gdzieś między 500-900Mbps . Złą wiadomością jest homeplugs zdają się nie robić zbyt dobre. Ja wciąż się między 17-30Mbps . Odbieranie Wifi pochodzący z 1. piętrze na 2 dostaje 40Mbps . Jedynym jasnym punktem jest to, że mają Cat5e działa w górę od 1 do 3 za pośrednictwem zewnętrznego korytka z powrotem , gdy byłem jeszcze za pomocą kabla . Jej po prostu nie dość długo na stronie 1. piętrze dotrzeć do ONT . Może muszę znaleźć kogoś, aby go przedłużyć . Również tam tylko 1 kabel działa w górę ..... mój brat na 3 piętrze może być w stanie podzielić się nim , jeśli uruchomić przełącznik . Mój brat na 2 jest zablokowany przy 40Mbps .... Ile trzeba liczyć by to kosztowało , aby ktoś drut się z domu z punktów sieci LAN ? 3 historie 4 pokoje. 400ish ? Lub czy istnieje lepsza alternatywa ?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)