Corsair K70 RGB Rapidfire (Speed ) lub K95 RGB ?
#4

K95 oferuje klawisze makr, które moim zdaniem jest tylko różnica w stosunku do K70. K70 lux jest wersja z modernizowanych, a zatem bardziej wiarygodne LED. Dodatkowo można również uzyskać passthrough USB. Odnosi się to również do K70 RapidFire (ITS zasadzie luksów K70, z wyjątkiem prędkości cherry mx przełączniki zamiast czerwieni). Stare diody są na K70 wanilii, która jest już dość stary model. Próbowałem czerwona vs Rapidfire przełącza się z powrotem do tyłu. Szczerze ledwo można czuć żadnej różnicy. Myślę, że wiele różnicy jest tylko marketing szumu, nie mogę sobie wyobrazić, gdzie szybsze uruchamianie rzeczywiście mi pomóc i czuć między obu przełączników jest identyczna. Nigdy nie będzie w stanie ich odróżnić, czy nie zrobił mi powiedzieć, co przełącza byli. Ja kupowałem model K65 wersja Rapidfire da się znaleźć na miejscu. Tak było K65 lux vs K70 RapidFire i po porównaniu przełączniki, i od razu poszliśmy z rgb K65 lux. Zwartość jest znacznie bardziej cenione następnie przełącznik prędkości, przynajmniej dla mnie. Chyba trzeba klawiszy makr po lewej stronie, należy pominąć K95 i po prostu iść z luksów K70 lub RapidFire. Jeśli lubisz klawiatury z niewielkich rozmiarów i nie potrzebują klawiszy numerycznych, można również rozważyć K65. Cieszący się gruntownie i nie żałuje
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)