[Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu
#5

IcyNuttY napisał: Żyję w taras domu i doświadczyli słabe połączenia Wi-Fi w przeszłości, a nie używane adaptery PLC oraz bezprzewodowy punkt dostępowy WiFi w celu pobudzenia rozszerzenia zasięgu. Jednak ja niedawno odnowiony i obejmowały 2 punkty ethernet na każdym piętrze inny niż ten z moim ONT i głównego routera. 1F - OpenNet TP, ONT, Main Router 2F - Port Ethernet 3F - Port Ethernet To, co chcę wiedzieć, to mam ustawić na 2 routery i 2F 3F jako ten sam identyfikator SSID jako główny router lub inny jeden byłby lepszy? (Np Asus 1F, 2F Asus Asus 3F lub Asus domem dla wszystkich routera). Dodatkowo, 1F i 3F jest najpowszechniej stosowanym WiFi, a obecnie mam Asus RT-N56U, który chcę umieścić na 2F. Dla pozostałych 2, co router powinien dostać? Rozważa albo AC68U lub AC87U. Zależy od Twoich potrzeb ... Czy trzeba połączeniami przewodowymi na 2/3 F, jeśli nie, AP zrobi .. kosztuje mniej niż 100 dla AP. Zależy ilu klientów wifi i jaki rodzaj klientów wifi byłoby dołączenie do niego. Zależy od budżetu .... Jeśli $$ nie ma problemu, uzyskać wszystkie wysokiej klasy ... ale osobiście chciałbym uzyskać stosunkowo dobre routera dla głównego router..for szybszej trasy. Mam 68U jako mój główny i 2x 66u jako AP.
Reply


Messages In This Thread
[Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by sdean75 - 23 Dec 2016, 11:16 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by angieobryan - 23 Dec 2016, 11:18 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by raphael.gagliano - 23 Dec 2016, 11:18 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by tkrol94 - 23 Dec 2016, 11:19 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by aileneelee - 23 Dec 2016, 11:20 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by denisse.elmudesi - 23 Dec 2016, 11:21 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by nitinpaisa1 - 23 Dec 2016, 11:22 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)