[Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu
#7

IcyNuttY napisał: Co sądzicie o tej konfiguracji? 2F będzie za pomocą routera N oparte wyłącznie jako pokojówki i mama będzie za pomocą, a moja mama byłaby strumieniowe tak niski priorytet, 1F i 3F będzie mieć co najmniej 10 urządzeń podłączonych na szczyt. Dla wszystkich 3 routerze firmware Zdjęcie jest lepsza czy mam migać pomidorów / padavan? Na podstawie 3 routery u hv wybranych, myślę yr wybór placement jest dobra z najsilniejszych routera w miejscu priorytetowej yr (1f), a najsłabszy w najniższym miejscu priorytetowej (2f). Czy użyć akcji lub osób trzecich, myślę, że można spróbować akcji najpierw, a później sprawdzić, czy go nie ma żadnej funkcji, które potrzebujesz. Dla oprogramowania firm trzecich, u trzeba zrobić rozeznanie pierwsze, ponieważ istnieje wiele opcji Jeszcze jedna rzecz może chcesz przyjrzeć - rozważyć utworzenie oddzielnego podsieć (S) - jeśli istnieją pewne urządzenia, które chcesz odizolować. Można to zrobić za pomocą połączenia LAN-WAN zamiast LAN-LAN. Dla np router na 3F może być oddzielną sub-net gdzie podłączyć komputer do spraw osobistych, takich jak bankowość elektroniczna itp Urządzenia w tej podsieci nie będzie dostępna dla urządzeń w sieci głównej (chyba, że zrobić routing) W moim przypadku, używam 6 routerów; 1 w patch panel z wifi off (jako router); 2 w salonie (1 jako AP, drugi jako Most bezprzewodowy), 1 w salonie (jako AP), 1 w każdej z 2 pokoi (w izolowanych podsieci)
Reply


Messages In This Thread
[Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by sdean75 - 23 Dec 2016, 11:16 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by angieobryan - 23 Dec 2016, 11:18 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by raphael.gagliano - 23 Dec 2016, 11:18 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by tkrol94 - 23 Dec 2016, 11:19 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by aileneelee - 23 Dec 2016, 11:20 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by denisse.elmudesi - 23 Dec 2016, 11:21 PM
RE: [Pomoc ] Konfiguracja routera bezprzewodowego w domu - by nitinpaisa1 - 23 Dec 2016, 11:22 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)