Klinika Software
#1

Cześć wszystkim,   Byłbym wdzięczny za jakieś porady od guru Ubuntu.   Zastanawiam wypróbowania Ubuntu jako opinii wydają się wskazywać, że przeszedł długą drogę i chcę spróbować wychodzenia z płatnego środowiska Windows. W każdym razie ja spędzam czas głównie na Facebooku, oglądanie Youtube, gier Steam, pracuje na Google Docs i robi pewne podstawowe rzeczy edycji wideo.   I nie był używany Linux oparte OS przed i jestem dość obeznany z terminalu.   Mam następujące pytania: 1. Po instalacji będę mógł zobaczyć resztę systemu plików z systemem Windows bez problemu?   2. Mam zamiar utrzymać zarówno Ubuntu i Windows zainstalowany na dwóch osobnych dyskach, będę się opcję, aby uruchomić komputer, do którego OS chcę wchodzić?   3. Mam pewne prace związane oprogramowania exe Kupiłem wiele lat temu, ale nadal korzystać. Chciałbym wystąpić problemy z instalacją Ubuntu albo ja prawdopodobnie trzeba użyć wime?   4. Czy jest prawdopodobne, że moje GPU (5850 Xtreme) zawiera sterowniki dla Ubuntu? Czy gry (Steam na przykład) mają problemy ze zgodnością z Ubuntu?   Każda pomoc jest mile widziane. Dzięki.
Reply


Messages In This Thread
Klinika Software - by nqthqwvtj - 23 Dec 2016, 11:58 PM
RE: Klinika Software - by yvonnecwh - 24 Dec 2016, 12:00 AM
RE: Klinika Software - by miczax - 24 Dec 2016, 12:02 AM
RE: Klinika Software - by johnfrommath - 24 Dec 2016, 12:02 AM
RE: Klinika Software - by sexxymexxyluis - 24 Dec 2016, 12:03 AM
RE: Klinika Software - by x.xtaz.x - 24 Dec 2016, 12:04 AM
RE: Klinika Software - by newcompanyface - 24 Dec 2016, 12:05 AM
RE: Klinika Software - by sparkle.kimbrough - 24 Dec 2016, 12:06 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)