poza doskonałą Technology Ltd = Singtel ??
#8

Aktualizacja napisał: Nie ma oczywiście nic złego ze strony Singtel. Wydaje się, że są właścicielami całego bloku 118.200.0.0 - 118.200.255.255 adresów IP. Jeśli pójdziesz do strony APNIC w APNIC - zapytania bazie WHOIS APNIC i 118.200.0.0 wejścia dla wyszukiwania, można zobaczyć oficjalny, prawidłowe i aktualne rekordy. Również ponownie produkowane tutaj: Singapur Whois Wynik dla 118.200.23.132 | Singapore Broadband Speed Test Jeśli stronach przeglądania stron internetowych i nie są w stanie zrobić transakcji online ze względu na lokalizację, a następnie są one za pomocą złe, nieprawidłowe informacje nie up-to-date. To z winy stron i nie SingTel. SingTel może przydzielić ci tylko adresy IP, które należą do nich, nie można przypisać Ci adresy IP, które należą do kogoś innego (Beyond Excellent Technology Ltd ???). Jest to niezgodne z prawem !!! Tak, ale wydaje się, że wielu miejscach jak te zacytowałem przede wszystkim pokazuje china ip, speedtest.net używany do wskazania mój ISP jako Singnet ale teraz to mówi mój ISP jest poza Doskonała Technology Ltd, to po prostu nie czuję się dobrze, że ' m fizycznie znajduje się w Singaproe ale partie zewnętrzne zobacz moją lokalizację IP w Chinach. Nie widzę, w jaki sposób strony takie jak Speedtest.net używasz złego / nie najświeższe informacje, nawet strona APNIC jesteś cytowany był miejscem poszedłem i pokazuje inny adres IP za każdym razem starałem orzeźwiający (prawdopodobnie zrobił czytać moje posty i właśnie broniła Singtel)
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)