Qn : Można podłączyć ONT do przełącznika , a następnie do moich dwóch kompu
#2

zakkie13901 napisał: Cześć chłopaki, Czy mogę mieć swoje pls rady, teraz jestem podłączenia jednego komputera bezpośrednio do mojego ONT . Mój dostawca jest włóknem M1 . Czy mogę podłączyć mój ONT do przełącznika (może D -Link DGS- 1005G ? ) , a następnie do dwóch moich komputerach osobistych bezpośrednio ? I naprawdę nie chcę dostać modem / router , czy ja nie potrzebuje. Dzięki! Jeśli proszą tym , myślę, że coraz skonfigurowanie serwera DHCP jest nt łatwe , a ponadto switch isnt zarządzany 1 . idź routera , mam routera w cenie przełącznika również mAh. jeśli nie , dostać routera 2nd hand Gigabit jeśli jest to jeden z troskę.
Reply


Messages In This Thread
Qn : Można podłączyć ONT do przełącznika , a następnie do moich dwóch kompu - by colhdqq - 30 Nov 2016, 10:33 PM
RE: Qn : Można podłączyć ONT do przełącznika , a następnie do moich dwóch kompu - by acarmelo001 - 30 Nov 2016, 10:34 PM
RE: Qn : Można podłączyć ONT do przełącznika , a następnie do moich dwóch kompu - by gadget.truc - 30 Nov 2016, 10:35 PM
RE: Qn : Można podłączyć ONT do przełącznika , a następnie do moich dwóch kompu - by carrie.lutz - 30 Nov 2016, 10:36 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)