Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Cześć chłopaki , będę przesunięcie dom wkrótce i będą pewne zmiany w położeniu moim domowym komputerze. Będę potrzebował kilka porad dotyczących tworzenia sieci, mam nadzieję, że niektóre z tutejszych bardziej doświadczonych Bros może mi pomóc .   Obecnie używam przy połączeniu kablowym , 16mbps Starhub Max Internecie. Tak więc obecny związek jest   Dekoder > Motorola Modem > Router Buffalo > Pulpit .   W nowym domu , matka chce umieścić na pulpicie w jej pokoju, ponieważ nie mamy miejsca w salonie.   Więc teraz..   Dekoder > Motorola Modem - > Salon   Router Buffalo > Pulpit -> pokój Matki   Jak podłączyć modem motorola do routera , gdy jest z oddzielnych pokojach?   1. ) Czy mogę poprosić pracownika do instalowania gniazdek ściennych ethernet ? Czy to działa?   2. ) Czy powinienem iść kupić te adaptery HomePlug . Wykonalny?   3. ) czy mam się moi rodzice , aby uzyskać dodatkowy set top box w swoim pokoju, więc to, że oszczędza nam dużo więcej kłopotów .   Czy ze mną podzielić swoimi odpowiedzi   Dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)