Synology Wireless Router RT1900ac - 1.9Gbps dual-band
#1

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Czy surfowania się i zrozumiał, że Synology zaprezentowała router Wireless-AC na targach CeBIT. Specyfikacja bezprzewodowa nie wygląda zbyt brudny. Z jednego z internetowych obrazków, wydaje się sugerować, specyfikacje Synology RT1900ac jako:   Dwuzakresowy (5GHz i 2,4GHz)   3x3 MIMO strumieni do 1,9 Gbps   Beamforming   Jakość usługi   Uruchamia Synology Router Manager (SRM), który wygląda bardzo podobnie jak w DSM na jego NAS   Czy Center Package (Audio Station, Download Station, Media Server, itp)     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Interfejs użytkownika SRM jest bardzo orzeźwiający. Wygląda bardzo różni się od tego, co widzimy od ASUS D-Link itp Asus i interfejsu D-Link są również zmierza w kierunku oparte na dotyku, ale myślę, SRM wziął ją dalej.     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Pomyśl Centrum Pakiet jest też całkiem interesującą cechą. Nie spodziewałem OEM, aby umożliwić instalację aplikacji na routerze. Zazwyczaj ta funkcja jest dostępna tylko dla osób trzecich firmware gdzie można zainstalować nowe pakiety poprzez ipkg / Opkg.             Więcej zdjęć można znaleźć tutaj.   Router wygląda interesująco, prawda? Mam nadzieję, że nie jest zbyt drogie.   PS: Znaleziono zdjęć w Internecie. Tak, nie zrobione przeze mnie.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)