może polecić mi najlepsze routera i przełącznika
#1

muszę zrobić duże zmiany do mojego całej sieci domu . co mam istniejących jest myrepublic 1Gbps wraz z WNDR3600 routerem połączony szeregowo do około 3 więcej routerów. może czuć się ospałość , myślę, że moje routery powoli umiera lol.   I będzie musiał dwa routera bezprzewodowego , aby objąć całą powierzchnię i będę potrzebować szybki Ethernet do co najmniej 8 klientów , a tym samym potrzebę przełącznika. I będzie używać Kat 6 okablowania.   1. Proszę polecić mi najlepsze przełącznika sieciowego , i nie potrzebują zaawansowanych funkcji , po prostu chcę prędkość jako najwyższy priorytet .   2. Proszę polecić mi najlepszy router bezprzewodowy , znowu, szybkość i zakres jest najwyższym priorytetem , nie dbać o funkcję USB , VPN, firewall lub innych zaawansowanych funkcji.   3. Proszę mi doradzić , która z włókna ISP , aby przejść do 1Gbps , ja nie mam nic przeciwko zmianie , jeśli mój obecny nie jest najlepsza. moim priorytetem jest szybkość , a następnie uptime .   4. moja nowa płyta x99deluxe ma 2 porty Ethernet. w jaki sposób mogę skorzystać z tej funcction poprawić wydajność?   Dziękuję Ci.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)