potrzebują porad dotyczących wyboru Router D-Link vs ASUS
#6

eternalloverz napisał: Hi AshSim, wiem, że były wcześniej w podobnej sytuacji jak ta przed i wybrania DLINK 890 w końcu, nie żałujesz? jest Dlink 890 nadal działa tak dobrze, jak to było? Jak im debaty między DLINK 890 lub poczekać do najnowszej 895L, ale w tym samym czasie i również zastanawiać, czy ASUS byłoby lepszym wyborem .. ale baza na link przeglądu zostały udostępnione w innym poście, że stwierdzenie, że jest nieco lepszy Dlink ponad ASUS w ich zasięgu 3200 routerów Witam, tak podobna sytuacja, ale nie gram w gry online konkurencyjnych, więc nie chciałem tracić $$$ robi trunking. osobista opinia jest taka, że DIR-890L działa idealnie dla mojej rodziny i dla mnie. Nie używałem Asus wcześniej, ale wiem, że to jedna z marek na równi z D-Link. DIR-895L nie jest uwalniana w Singapurze ale z tego co zebrałem podczas SITEX. Wszystko wiem z moich osobistych badań jest to, że DIR-890L posiada technologię tri-band, gdy DIR-895L posiada technologię MU-MIMO + TRIBAND (tak, to jest naprawdę bardzo wysokiej klasy). Potwierdź wycenę DIR-895L będzie wyższa niż DIR-890L. DIR-890L punkt cena będzie zdecydowanie bardziej przyjazny niż DIR-895L ... Według link, jej takiego la ... ale myślę, że środowisko również odgrywać rolę w testowaniu. Jestem bardziej przyciąga wygląd DIR-890L osobiście.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)