Wskazówki dotyczące Starhub 100Mbps łączność światłowodową
#1

Cześć wszystkim,   Niedawno podpisał z planem włókna 100Mbps Starhub , ale byłem coraz bezprzewodowej prędkości 20Mbps i prędkość przesyłanie 12mbps.I mnie również obecnie za pomocą bezprzewodowego routera D- Link - DVG- N5402SP . Nie jestem profesjonalistą , jeśli chodzi o rozwiązania sieciowe ... ale chciałbym zasięgnąć porady i komentarze widzów na następujących kwestiach :   1 ) Czy moja szybkość połączenia bezprzewodowego jest typowa prędkość , że użytkownicy doświadczenie?   2 ) Jeśli tak , mając na uwadze, że nie mogę mieć kabel fizycznego podłączenia routera przez całą drogę do mojego pokoju (który jest 20m - 30m ) , chciałbym wiedzieć , czy są jakieś sugestie, w jaki sposób mogę poprawić moja bezprzewodowa prędkości (powiedzmy 80Mbps ? ) ?   Mimo, że nie mam nic przeciwko , jeśli istnieje takie rozwiązanie , gdzie miały miejsce innego routera bezprzewodowego w moim pokoju i podłączyć go za pomocą kabla bezpośrednio do mojego com. Byłoby to rozsądne rozwiązanie ?   Wszelkie konstruktywne komentarze i porady są bardzo mile widziane!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)