Dostęp do routera do domu z zewnątrz - jest to możliwe
#3

Kiełbasa napisał: Jestem nowicjuszem w sieci i właśnie dostał Synology NAS w zeszłym miesiącu , i jestem odkrywania w jaki sposób mogę korzystać z moich urządzeń. Jestem poszukujących opinie na temat tego, czy są one możliwe. Jestem na Myrepublic . Czy jest możliwe 1. Dostęp mój konfiguracji routera spoza mojej domowej sieci LAN ? (Czyli przez internet z zewnątrz) - muszę statycznego IP tego czy mogę zrobić to z regularnym planem ? 2. Jestem zainteresowany wykorzystaniem niektórych android aplikacje typu klient Asus Download Manager kontrolować pobieranie plików umieszczonych na pamięci USB podłączonych do routera , ale wydaje się, że aplikacje podłączyć tylko 192.168.1.1 , który moim zdaniem będzie działać tylko wtedy, gdy mój telefon jest podłączony do mojego domowego routera . Nie sądzę, że to będzie działać , gdy próbuję uzyskać dostęp mój domowy router zdalnie , na przykład z mojej pracy. 3. Mogę map moją pamięć NAS do folderu w Eksploratorze Windows - bez statycznego IP? Chcę po prostu zobaczyć go jako dodatkowy dysk w Eksploratorze Windows . może nie tak jesteś na myrepublic , używasz wirtualnego ip
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)