Potrzebna pomoc dla Home Networking Fiber
#1

Cześć wszystkim,   Chcę przejść do zwycięzcy włókna jak chcę skorzystać z bezpłatnej instalacji teraz (w przypadku następnym razem nie więcej). Obecnie mieszka nia włókna gotowe, ale muszę się zapisać z dowolnym ISP dla swobodnego montażu.   Wszystkie pokoje ma połączenie z linią telefoniczną. Moje mieszkanie układ jest coś takiego:   ------------------------- Kuchnia ----------------- Drzwi -----------------Toaleta--------------------- - Główna sypialnia - pokój 2 - Pokój 1 - Pokój dzienny -     Obecna sytuacja: - Z Singtel ADSL - Singtel Białe pudełko modemu w "pokoju 2" podłączony do mojego komputera poprzez linię telefoniczną - Nie można oglądać Mio telewizor w salonie jako białe pole w "pokoju 2" - Abit noobem w tego typu sytuacji sieci domowej, więc proszę nosić ze mną.   Moje preferowane wymagania: 1. Pokój 2 przewodowy internet się do mojego komputera, ponieważ używam przede wszystkim, że tylko. 2. Salon ma pole MIO telewizyjnego lub telewizyjnego Starhub okno.      czy to możliwe? 1. Zainstaluj Fiber TP w salonie obok punktu telefonicznej. 2. Podłącz Fiber TP -> ONT -> Bezprzewodowy modem -> Mio Box -> TV 3. "Pokój 2" Telefon Point -> Biały Modem -> PC   Nie mogę wydawać się, aby dowiedzieć się, czy punkt 3 jest ważne, czy jest jakiś sposób, nadal można uzyskać przewodowy dostęp do komputera w pokoju 2?
Reply


Messages In This Thread
Potrzebna pomoc dla Home Networking Fiber - by wredeemma - 25 Dec 2016, 03:02 PM
RE: Potrzebna pomoc dla Home Networking Fiber - by allieangel11 - 25 Dec 2016, 03:03 PM
RE: Potrzebna pomoc dla Home Networking Fiber - by brian.altoft - 25 Dec 2016, 03:03 PM
RE: Potrzebna pomoc dla Home Networking Fiber - by antoniofantinato74 - 25 Dec 2016, 03:04 PM
RE: Potrzebna pomoc dla Home Networking Fiber - by slajdb - 25 Dec 2016, 03:05 PM
RE: Potrzebna pomoc dla Home Networking Fiber - by gordon.hall6 - 25 Dec 2016, 03:06 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)