Porady, co kupić router
#4

Moja odpowiedź poniżej. ZrE0_Cha0s napisał: Czy mogę wiedzieć, co jest swoją hdb układ? a obok, że gdy u say 2 ściany, ale jak dokładnie to odległość od routera do urządzenia klienckiego ?. następne na pulpicie która wifi adapter używasz? 1. u może wyciągnąć kolejną cat6 kabel LAN do routera do innej strony domu i używać go jako punktu dostępowego, aby poprawić zasięg wifi dom. Zazwyczaj jest to najlepsza: ale albo kosztowne lub nieestetyczne. 2. u można kupić, że dobrze. (Ale u przyzwyczajenie m1 cenę użytkownika) Można rozważyć uzyskanie 2nd hand 868L od użytkowników Starhub .. (to co ja) 3. dla aktualnego planu cena modelu get AC1200 jest więcej niż wystarczająco. I nadal używa RT56 jako routera sieci bezprzewodowej, ale dla 868L. 4. Twoje 1Gbps musi stwierdzać jest to dla sieci bezprzewodowej lub przewodowej. Jeśli bezprzewodowa, myślę, że u może nadal czekać na to. od prądu urządzenia takie jak iPhone cant osiągnąć nawet 1Gbps ... Zgadzam .. .. nie ma powodu, u wymagają 1Gbps teraz ... 300Mbps już jest więcej niż wystarczająco .. ale dostać przyzwoity router dwuzakresowy poprawić tech dostępne .. "zasięg formowania wiązki itp 802.11ac ... "
Reply


Messages In This Thread
Porady, co kupić router - by dmcuong.arena - 15 Feb 2017, 07:09 AM
RE: Porady, co kupić router - by iloveshopping12345 - 15 Feb 2017, 07:10 AM
RE: Porady, co kupić router - by fluzzarn - 15 Feb 2017, 07:12 AM
RE: Porady, co kupić router - by contactcrocker - 15 Feb 2017, 07:13 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)