Przepustowość sieci Internet & Clinic
#11

[[ForeverAlone]] napisał: Mój kontakt skończy się w czerwcu tego roku, ale wciąż czuję garnitur adsl moje potrzeby Jeszcze jedna rzecz jest telephon jest stabilny jak Direct Connect A ja wiem teraz ppl na cyfrowy telefon i podłączyć do modemu ~ Liczę przez telefon kosztować około 10 dolara miesięcznie Internet jest 35, więc tak to mniej więcej 45 I nie trzeba tak dużo pasma Czy mogę kontynuować ADSL? C, jak w przyszłości Byłem w takiej samej sytuacji jak u kilku mths pleców. Rozmawiałem z dept retencji i zasady na korzyść oferuje ADSL i błonnika, zdecydował się na skok jak oszczędności dla ADSL nie był atrakcyjny, to znaczy tylko oszczędność kilku dolarów mth (należy pamiętać, że to także opłat abonamentowych analogowych telefonów) ....... i zaproponowali mi 5mths bezpłatne dla 100Mbps włókien .... co przekłada się na ok. $ 32 a mth (wyklucza opłat analogowy Phe). Tak więc, zanim u ponownego zamówienia, porozmawiaj z dept retencji jakie oferty mogą dać zarówno u ADSL i błonnika i zrobić ur decyzję. Btw, jeśli możesz, recontract czasie to widać ... tat jest gdzie najlepsze oferty zdarzyć. Powodzenia.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)