Przepustowość sieci Internet & Clinic
#13

Streetwise napisał: Byłem w takiej samej sytuacji jak u kilku mths pleców. Rozmawiałem z dept retencji i zasady na korzyść oferuje ADSL i błonnika, zdecydował się na skok jak oszczędności dla ADSL nie był atrakcyjny, to znaczy tylko oszczędność kilku dolarów mth (należy pamiętać, że to także opłat abonamentowych analogowych telefonów) ....... i zaproponowali mi 5mths bezpłatne dla 100Mbps włókien .... co przekłada się na ok. $ 32 a mth (wyklucza opłat analogowy Phe). Tak więc, zanim u ponownego zamówienia, porozmawiaj z dept retencji jakie oferty mogą dać zarówno u ADSL i błonnika i zrobić ur decyzję. Btw, jeśli możesz, recontract czasie to widać ... tat jest gdzie najlepsze oferty zdarzyć. Powodzenia. No faktycznie moja rodzina rzadko korzystać z linii domu na pobyt .. (tak ważne połączenia i otrzymał oczywiście " co lubię jest stabilna .. (jeśli ruter uszkodzony i to ... ludzie nie mogą dzwonić, kto zna drogę względu awaryjne) jak coś jest bardzo przypadkiem .... nigdy nie wiemy co mówisz, również tuż ... rzeczywiście rozmawiam wcześniej, kiedy po raz ostatni roszczenia ppl po prostu zapłacić 20 ++ dla 15mbps ... ale GUS nie daj mi ... ale ja nadal korzystać ADSL .. yup zarejestrować się w czasie to sprawiedliwe jednego ..which zawsze trzymać czerwca ... dlatego za każdym razem, gdy przyjdzie ponownie umowy ..is czasie to sprawiedliwe ... Widzę, jak dobrze .... cena ADSL oferują .... Czuję się "nie zmieni cenę ADSL" ..still samo ..
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)