Przepustowość sieci Internet & Clinic
#15

[[ForeverAlone]] napisał: No faktycznie moja rodzina rzadko korzystać z linii domu na pobyt .. (tak ważne połączenia i otrzymał oczywiście " co lubię jest stabilna .. (jeśli ruter uszkodzony i to ... ludzie nie mogą dzwonić, kto zna drogę względu awaryjne) jak coś jest bardzo przypadkiem .... nigdy nie wiemy co mówisz, również tuż ... rzeczywiście rozmawiam wcześniej, kiedy po raz ostatni roszczenia ppl po prostu zapłacić 20 ++ dla 15mbps ... ale GUS nie daj mi ... ale ja nadal korzystać ADSL .. yup zarejestrować się w czasie to sprawiedliwe jednego ..which zawsze trzymać czerwca ... dlatego za każdym razem, gdy przyjdzie ponownie umowy ..is czasie to sprawiedliwe ... Widzę, jak dobrze .... cena ADSL oferują .... Czuję się "nie zmieni cenę ADSL" ..still samo .. Wysiadłem ADSL jest właśnie powód tat ofercie byłem coraz nie było już dobrze, a zatem migrują do światłowodu. Podejrzewam, że ST spróbuje przenieść klientów do włókien, ponieważ nie biorą na nowych klientów i utraty klientów przez cały dzień. Koszt utrzymania ADSL pójdzie się do nich i warto byłoby dla nich wycofywać ADSL.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)