Wsparcie! Wysoki ping , gdy strumień wideo Rodzina / youtube
#4

chapster napisał: Witam wszystkich, obecnie jestem na Singtel Fibre Broadband 300Mbps przy użyciu Aztech FG7003GRC (AC) routera bezprzewodowego. Tak niedawno, gdy członkowie mojej rodziny strumieniowo programy lub oglądać YouTube za pomocą swoich telefonów lub TV, będę spotkać szalonych pingi, od podobnych (150-500ms) czasami dociera jak 1k +, podczas grania w gry. Gram dota2 i Overwatch. To dopiero niedawno stało się jak 2-3 miesięcy temu i jestem na połączenie wifi. Odległość od mojego routera do komputera jest tylko ściana pomiędzy i jeśli miałbym użyć kabla ethernet, będę musiał umieścić go przez okno (chyba?) Jestem zupełnie początkującym jeśli chodzi o rzeczy w sieci, więc potrzebował porady od ekspertów tutaj. Dzięki. Jednym ze sposobów, które mogą pomóc byłoby wyłączyć sterowanie pasmowy (IIRC jego nazwie kierownicy Zespół haha), dzięki czemu można uzyskać oddzielne pasma 2,4 i 5 GHz. Podłącz członków FAM do pasma 2,4 GHz i komp do pasma 5GHz. Może pracować haha! Ale najlepsze jest zastosowanie kabla cos fi do gier nie jest to najbardziej wiarygodne ze względu na zakłócenia.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)